top of page

İLETİŞİM

Bizimle İletişime Geçin

Müşteri İlişkileri servisimiz ile size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...

Canlı Sohbet

Haftaiçi 09:00 - 17:00 saatleri arası

Bize Mail Gönderin

Ara 0(552) 287 32 50

Haftaiçi 09:00 - 17:00 saatleri arası

Contact Us

Müşteri İlişkileri

Profesyonel müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyar. Lütfen formu doldurun, en kısa sürede size geri döneceğiz.

İletiniz için teşekkür ederiz ! En kısa sürede dönüş yapacağız.

FAQ

Frequently Asked Questions

Our professional customer service team is always happy to help you. Please fill the form and we will get back to you as soon as possible

 • SSS'larıma bir görüntü, video veya gif yerleştirebilir miyim?
  Evet. Medya eklemek için şu adımları izleyin: Uygulamanın Ayarlar bölümüne girin 'SSS'ları Yönet' düğmesine tıklayın Medya eklemek istediğiniz soruyu oluşturun veya mevcut sorular arasından seçin Cevabınızı düzenlerken video, görüntü veya gif'in üzerine tıklayın Kütüphanenizden medya ekleyin ve kaydedin
 • Yeni bir soru ve cevap nasıl eklenir?
  Yeni bir SSS eklemek için şu adımları izleyin: 'SSS'ları Yönet' düğmesine tıklayın. Sitenizin kontrol panelinden 'Yeni Ekle' düğmesine tıklayın ve ardından 'Soru ve cevap' seçeneğini seçin. Yeni eklenen her soru ve cevap, bir kategoriye atanmalıdır. Kaydedin ve yayınlayın. İstediğiniz her zaman SSS'larınızı düzenleyebilir, sıralarını değiştirebilir ve başka kategoriler seçebilirsiniz.
 • "SSS" başlığını nasıl düzenler veya kaldırırım?
  Başlığı, uygulamadaki Ayarlar sekmesinden düzenleyebilirsiniz. Başlığı göstermek istemiyorsanız 'Gösterilecek Bilgiler' altından başlığı devre dışı bırakın.
 • SSS Bölümü ne işe yarar?
  SSS bölümü, "Gönderim bölgeleriniz nelerdir?", "Çalışma saatleriniz nelerdir?" veya "Nasıl hizmet randevusu alabilirim?" gibi, işletmenizle ilgili yaygın olarak sorulan sorulara cevap vermek için kullanılabilir. SSS'lar, ziyaretçilerinizin sitenizde kolayca gezinmesine yardım eder ve hatta sitenizin SEO'sunu geliştirebilir.
bottom of page